>   Wydarzenia
Spotkajmy się w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze
17 stycznia 2016, 08:51


Mam wielką przyjemność zaprosić Was do STREFY DESIGNU ewa & wnętrze na TARGACH DOM INTELIGENTNY.  Wydarzenie będzie miało miejsce w supernowoczesnym centrum EXPO KRAKÓW w dniach 8-10 kwietnia tego roku. 

W samym sercu ogromnej przestrzeni targowej wydzielona zostanie specjalna strefa, gdzie zaprezentują się zaproszone przeze mnie firmy. Będzie ich tylko kilkanaście. Ja dokonuję ich selekcji. Wybieram tylko te firmy, które oferują produkty najwyższej jakości. Wysokiej klasy design - taki jest motyw przewodni STREFY DESIGNU ewa & wnętrze.

Będę was na bieżąco informować, jakie firmy się w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze pojawią i jakie pokażą w niej produkty. Chciałabym, aby nie zabrakło tam mebli, lamp, dekoracji, materiałów wykończeniowych, eleganckiej armatury i ceramiki... Słowem, pragnę pokazać wszystko co najlepsze do wyposażenia domu.

Dla mnie to ogromne wyzwanie, a dla firm, które przedstawię, okazja do zaprezentowania swojej oferty w prestiżowym otoczeniu i w doskonałym kontekscie. 

TARGI DOM INTELIGENTNY to jedyne targi w Polsce związane z nowymi technologiami w designie i architekturze wnętrz.  Doroczne spotkanie firm z architektami i inwestorami zainteresowanymi zakupem tego, co niezbędne do wykreowania domu inteligentnego, wygodnego i pięknego. Zobaczymy mi.in. najnowocześniejsze sprzęty AGD i RTV, niezwykłe produkty do ogrodu i garażu, będzie też coś dla fanów motoryzacji i dla wymagających audiofilów. Poznamy nawet roboty, które pomagają w pracach domowych!

Ostatnie edycje TARGÓW DOM INTELIGENTNY odwiedziło 17 000 osób. Tegoroczna, piąta edycja będzie pod kilkoma względami inna niż poprzednie. Przede wszystkim pojawi się na nich STREFA DESIGNU ewa & wnętrze :) Poza tym impreza przenosi się z warszawskiego Stadionu Narodowego do ultranowoczesnego centrum EXPO KRAKÓW. Dzięki temu powierzchnia wystawiennicza osiągnie 5000 metrów kwadratowych! Wydarzenie będzie szeroko promowane i relamowane w mediach, więc na pewno jeszcze o nim usłyszycie.

Targom towarzyszyć będzie FORUM BUDOWNICTWA oraz AV& HOME CINEMA SHOW (dla mniej zorientowanych: wielki pokaz nowoczesnych technologii audio-video i kina domowego). Odbędzie się szereg ciekawych konferencji i prelekcji, w tym także mój wykład pod roboczym tytułem "Jak inteligentnie urządzić swój dom".

Szczegółowe informacje o targach znajdziecie także na stronie dominteligentny.pl

 

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com