>   Blog
Zapraszam 3-5 marca 2017
16 stycznia 2017, 09:03

 

 

W dniach 3-5 marca 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa & wnętrze organizowana przez Ewę Mierzejewską. Do udziału w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze tradycyjnie zaproszone zostaną tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. 

 

STREFA DESIGNU ewa & wnętrze to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce poprzedzone autentyczną, autorską selekcją wystawców. Celem jest stworzenie unikalnej przestrzeni dla wzornictwa wysokiej klasy, będącej odpowiedzią na oczekiwania bardziej wymagających, świadomych klientów. Odwiedzającymi Targi DOM INTELIGENTNY i STREFĘ DESIGNU ewa &wnętrze są głównie architekci i osoby prywatne, które aktualnie prowadzą realizację inwestycji budowlanej lub urządzają dom - i poszukują rozwiązań podnoszących komfort życia. Dla firm z branży wnętrzarskiej STREFA DESIGNU ewa & wnętrze jest znakomitą okazją do zaprezentowania im swojej oferty i nawiązania korzystnych kontaktów biznesowych. 

 

Poprzednia edycja Targów DOM INTELIGENTNY wraz ze STREFĄ DESIGNU ewa & wnętrze odbyła się w kwietniu 2016 r. w EXPO Kraków. Wystawcami były firmy reprezentujące różnorodne produkty: od ceramiki i armatury łazienkowej, poprzez materiały wykończeniowe, aż po meble, tapety i dywany (relacje można przeczytać m.in. tutaj oraz tutaj).

 

W tym roku moje zaproszenie przyjęły firmy:

 

Alphenberg

Archidzieło

BB Home

BM Housing

Carpets & More

Frezo

Harvey Maria

Heban

Hypnos Beds

Interium

Laminam Polska

Mesmetric

Muppetshop

Muraspec

NAP

Piu Design

Sarmatia Trading

SML Concept

Studio Prostych Form

Swallow's Tail

TerazBeton

TON Polska

Valevsky Home Jewelery

9Design

 

Targi będą otwarte: pt. 9.00-16.00, sob, i nd. 10.00-17.00. Wejście dla osób, które kupią bilety przy wejściu, lub dysponują zaproszeniami od organizatorów.

 

 
 
 
KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com