>   Wydarzenia
OKK! Design
9 listopada 2015, 11:54

Fot: PEKA

OKK! Design to cykl spotkań szkoleniowo-konferencyjnych, w których udział biorą przedstawiciele firm z branży wyposażenia wnętrz, projektanci, wykładowcy i ludzie ze świata mediów i mody. Zapraszam do udziału w kolejnej, wyjątkowej edycji tej imprezy, która odbędzie się 17.11.2015 w godzinach: 13.00 – 21.00 w Pop Up Story – strefa designu, w budynku Plac Unii w Warszawie. Motywem przewodnim spotkania będzie "moda na design".

W programie: 

1. Wykłady gości specjalnych - Roberta Majkuta, dr. Jana Sikory oraz mój, Ewy Mierzejewskiej. Po raz pierwszy mam zaszczyt wystąpić na OKK! Design w charakterze gościa specjalnego i wygłosić mój króti referat.

2. Prelekcje i prezentacje produktowe firm PEKA (www.peka.pl), LAKO (www.lako.pl), RAUMPLUS (www.raumplus.pl), PIXERS (www.pixers.pl)
 

Fot: LAKO
 

Fot: RAUMPLUS

3. Pokazy i premiery marek i projektantów związanych z modą: Ditta Zimmermann, Gosia Strojek, Dagmara Michalik, Aleksandra Kmiecik, Patryk Wojciechowski, Bawsome, By my DESIGN, KOD.

Część modową poprowadzi Joanna Horodyńska

 

Fot: Pop Up Story

Fot: Ditta Zimmermann


Dla porządku przypominam, kim są:

Robert Majkut 

Znany na całym świecie designer,ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design, jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd. Robert Majkut był wielokrotnie wyróżniany za swoją pracę przez środowiska branżowe i dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star” i w 2007 nominowany do ElleStyle Awards w kategorii „dobry design”.  Laureat European Property Awards 2015/2016 w kategorii Leisure Interior Design za projekt Multikino Złote Tarasy

www.design.pl

 

dr Jan Sikora

Laureat  Nagrody Architektonicznej Polityki za rok 2014, Bryły Roku i m.in. Polskiej Architektury XXL. Dyplomowany architekt wnętrz, założyciel pracowni Sikora Wnętrza - autor m.in. Stacji Kultura w Rumi i Sopoteki. Wykładowca, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża w kontekście zrównoważonego rozwoju. Autor cyklicznych publikacji w czasopismach branżowych.

www.sikorawnetrza.com

 

Uwaga, na imprezę OKK! Design WSTĘP WOLNY! Zapraszam!

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com